Lamata

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Sme hrdí na náš certifikát AA
hodnotenie najvyššej kvality 
Kto sme

Naša spoločnosť vznikla v máji 2004 a poskytuje vysokokvalitné služby v mnohých oblastiach. Okrem toho, že poskytujeme gastronomické služby, veľkú časť ponuky tvoria naše vlastné služby zabezpečované vlastnými pracovníkmi. Našou hlavnou prioritou je špičková starostlivosť o zákazníka, kreativita a vysoká odbornosť pri všetkom čo robíme.
 


Sme mladý, príjemný, dynamický tím, ktorý Vám vždy ochotne poradí, pomôže a podľa Vašich požiadaviek spracuje , resp. zrealizuje Vašu myšlienku ako by mal vyzerať Váš firemný večierok, oslava narodenín, party, stužková, ples, rodinná oslava.
 
Ku každému klientovi pristupujeme rovnako zodpovedne a tvorivo. Vznikli sme za účelom spolupráce s Vami a zároveň máme záujem si podieľať na Vašom úspechu, ku ktorému Vám samozrejme pomôžu služby, ktoré poskytujeme.
 
Pomocou našich služieb dostanete možnosť zaradiť sa do kolektívu, zviditeľniť sa. Pomôžeme Vám prezentovať nový projekt, nový produkt konečnému spotrebiteľovi. Ponúkame Vám šikovných hostesov, ktoré Vám pomôžu spraviť dobrý dojem obchodného partnera, alebo klienta.
 
Vážime si sami seba a našu prácu, a pracujeme tak, aby výsledky boli naším zrkadlom.
 
Veríme, že vždy existuje ideálne riešenie Vašej situácie a pomôžeme Vám predbehnúť konkurenciu.
 
Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu
 
spoločnosť    L A M A T A

SVADBY
CATERING
Plesy, stužkové
OSLAVY
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky