Catering - Lamata

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Naše služby
CATERING


Gurmánsky zážitok a sladké emócie...
LAMATA, to je tím špecialistov na catering a party servis. Je to tiež všetko od jednoduchej donášky až po full service riešenia. Druhá desiatka rokov na trhu, množstvo spokojných klientov, ale hlavne stovky úspešne zrealizovaných podujatí  dokazujú, že svoju prácu robíme kvalitne a zodpovedne.

Základom našej ponuky sú sofistikované cateringové služby. Catering od nás, to je do detailov premyslená spolupráca gastronómov, technikov, aranžérov a mnohých ďalších profesionálnych odborníkov. Je to tiež perfektne fungujúca logistika, špičkové technické vybavenie a prvotriedny personál. Naša dlhoročná tradícia i dobrá povesť by sa dali zhrnúť do niekoľkých jednoduchých slov... profesionalita, kvalita a spoľahlivosť.

Dôveryhodný hráč s eleganciou a s invenciou

Dlhé roky si budujeme imidž serióznej spoločnosti a vysoko postavená latka pre nás znamená aj neustály rozvoj, sledovanie trendov a kreativitu. Zabudnite na limity a požiadajte nás hoci aj o nemožné! Luxusná večera v žeriave alebo megaparty pre tisícky účastníkov? Milujeme výzvy! Okrem klasického cateringu nám je dobre známa aj produkcia, tvorba kreatívnych scenárov či zabezpečenie priestorov. 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky