Plesy, stužkové a venčeky - Lamata

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Naše služby
PLESY, STUŽKOVÉ A VENČEKY
Zažite plesovú sézonu na úrovni! Naše priestory sú vhodné pre usporiadanie plesov a firemných večierkov. Uzavreté priestory, kompletný reštauračný servis a kultúrny program počas večera budú zárukou spokojnosti organizátorov, ale aj hostí. 
 
Dámy nahodené v najkrajších spoločenských šatách, i naši páni sú odrazu prudkí elegáni. K tomu všetkému patrí reprezentatívne vyzdobená miestnosť, výborné jedlo a hudba, pútavý program i kvalitný fotograf, ktorý túto spoločenskú udalosť zaznamená.
 
Chcete, aby hostia na Váš ples ešte dlho spomínali a túto nevšednú udalosť si nenechali ujsť i nasledujúci rok?
 
Ozvite sa nám. LAMATA sa o Vás postará
Stužková slávnosť je udalosť, ktorá má mať v našich spomienkach trvalú hodnotu, pretože je jedinečnou udalosťou, na ktorej sa v rovnakom čase, na rovnakom mieste stretávajú žiaci, ich rodičia, učitelia a ďalší pozvaní hostia. Je miestom, kde atmosféra dýcha krásnymi vôňami, elegantnými šatami , dobrou náladou, úsmevmi na tvárach, ale aj očakávaním, ako to všetko dopadne. Aby tá udalosť mala trvalú hodnotu s krásnymi spomienkami všetkých zúčastnených, je dôležité do nej investovať nielen finančnú hotovosť, ale aj premyslenú organizáciu, aby celkový dojem netrpel dezorientáciou , chaosom, nevhodným vystupovaním, ťaživou atmosférou spôsobenou napr. zlým výberom hudobného moderátora, kameramana, nič nehovoriacim programom, hluchými miestami, kedy nikto nevie, čo má nasledovať a podobne. Rovnako dôležité je uvedomiť si, že stužková slávnosť nie je diskotékou, na ktorú chodia každý týždeň, a kde sa oni len zabávajú, venujú svojim priateľom a priateľkám, bez účasti rodičov a učiteľov.
Venček je prvou spoločenskou udalosťou v živote mladého človeka. Je taká významná, že sa už nebude opakovať. Ak si chcete na túto výnimočnú akciu uchovať len tie najkrajšie spomienky, rovnako ako aj Vaši učitelia, rodičia i hostia, treba mať na pamäti, že atmosféru vytvára okrem tých správnych ľudí i slávnostné prostredie, ktoré si táto chvíľa zaslúži. Preto vykročte do života dospelých tou správnou nohou s našou spoločnosťouLAMATA
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky